Kuidas hankida Codice Fiscale veebis – Ultimate Guide

Kuidas hankida Itaalia maksukood – Codice Fiscale võrgus?

Kui soovite teada, kas kas saate saada Codice Fiscale’i veebist (Itaalia maksunumber / Itaalia maksukood / Itaalia maksu ID )  vastus on JAH! See on tasuta & lihtne, isegi kui see võib alguses segadusse ajada, isegi pärast otsingut „Codice Fiscale Italy online” või sarnaseid märksõnu Google’is ei saanud häid vastuseid.
Kõik võivad selle hankida, ma kinnitan teile, isegi kui te ei viibi veel Itaalias ja teil pole veel viisat & elamisluba (permesso di soggiorno).
Miks ma nii enesekindlalt seda kirjutan? Kuna olen palju aastaid jaganud tasu eest teavet inimestega enamikust maailma riikidest, kuidas hankida Itaalias Codice Fiscale võrgus või võrguühenduseta.
Vähe kannatlikkusega on igaüks saanud oma Codice Fiscale vähese vaevaga või ilma selleta. Lihtsalt usaldage protsessi & Google’i arvustus 5 stars & hankige oma Codice Fiscale võrgus.
Saate alati küsige abi Codice Fiscale vormi täitmisel teile, kui selle täitmine tundub liiga keeruline (ei ole! 😉 ). Õnneks võite alternatiivina võimalusena esitada taotlust, kui te veel Itaalias ei viibi. konsulaarasutused teie elukohariigis.
Enamasti saab kõike teha veebis, ilma et peaksite reisima oma riigi pealinna (või mõnda suuremasse linna). See võib olla väga kiire või võtta rohkem aega kui selle ise veebis rakendamine, kuna peaksite selle hankima varem kui hiljem, et vältida hilisemat stressi, eriti kui te ei tunne Itaalia bürokraatiat.

Kuidas Codice Fiscale võrgus hankida?

Kuidas taotleda Itaalia maksukoodi (kuidas teha Codice Fiscale võrgus) kolme sammuga lihtsalt:

Protsess kuidas taotleda Ameerika Ühendriikidest veebis Codice Fiscale’i & kuidas taotleda USA-st Codice Fiscale’i

kuidas taotleda Codice Fiscale’i Ühendkuningriigist, on sama,

ei ole oluline, millisest riigist te taotlete, EL-ist või väljaspool seda (sh Schengeni riigid).

1. LAADI ALLA KOODEKS FISKAALI TAOTLUSE VORM 

Printige ja täitke ametlik vorm Agenzia delle Entrate’i veebisaidilt, kirjutage oma teave otse PDF-faili (soovitatav). Vorm ja juhised on aadressil INGLISE KEEL | SAKSAMAA | HISPAANIA | ITAALIA | PRANTSUSE | SLOVEENIA

Täielik juhend kuidas Codice Fiscale’i vormi täita?

Kiireks Codice Fiscale’i vormi täitmiseks leiate siit: EELTÄIDETUD KOODEKS TAOTLUSE VORM TAOTLEMISEKS – SIIM METSLA
P.S. Provints jääb EE-ks, kuna peate sisestama oma elukoha aadressi oma koduriigis (MITTE ITAALIAS)
P.S.S. Sisestage kindlasti sünnipäeva kuupäev kujul DAY/MONTH/YEAR (ja mitte nagu USA KUU/PÄEV/AASTA).

2. PRINT & ALLKIRJA & SKANNI VORMI

Kui te seda veel teinud ei ole, täitke see SUURTE TÄHTEGA pliiatsiga. Kiireks & lihtne .pdf-skannimine, saate kasutada tasuta rakendust, nagu Evernote Scannable iOS-i jaoks või CamScanner Androidi jaoks. P.S. Saate alati kasutada sama protseduuri, et pärast nime muutmist oma Codice Fiscale’i võrgus muuta. Lihtsalt X .pdf-is 2-ks (1 asemel) ja lisage oma praegune Codice Fiscale.

3. OMA KOODIFISKAALI TAOTLEMISEKS SAADA MEIL

Saatke e-kiri, et taotleda oma Codice Fiscale’i veebis koos kehtiva passi avalehe koopiaga või EL-i kodaniku ID-kaardi koopia, millel on näha allkirjaleht (mõnikord ID-kaardi tagaküljel) & proovige hoida paar MB suurust.

Kui kaua Codice Fiscale võrgus on?

Tavaliselt kulub selleks paar tööpäeva (juuli/august/september, detsember/jaanuar võib võtta pikemaid puhkuseperioode). saate tagasi oma kehtiva Codice Fiscale Itaalia maksukoodi, nagu see:
P.S. Kui nad vastavad, küsides kehtivat viisat & elamisluba (permesso di soggiorno), proovige teist Agenzia della Entrate’i meili.
P.S.S. Kontrollige, kas kogu teave on õige, ja vajadusel vastake samale meilile, et parandada.

Kuidas ma saan Itaalias Codice Fiscale’i hankida, kui juba siin on?

Kuidas taotleda Codice Fiscale’i Itaaliast & Kuidas taotleda Codice Fiscale’i Itaaliast, Kuidas taotleda Itaalia maksukoodi & Kuidas taotleda Itaalia maksukoodi: ma juba olen on ka kirjutanud, kuidas hankida Itaalias Codice Fiscale & kuidas hankida Codice Fiscale Milano & Kuidas hankida Codice Fiscale Roomast või mõnest muust Itaalia linnast, kus satute, on protsess alati sama.
Taotlege veebis oma riigi elukoha aadressiga või minge kohalikku Agenzie delle Entrate kontorisse. Kui sisenesite riiki töötaja viisaga, olete juba maksukoodi omanik, kuna see väljastati koos viisaga Itaalia diplomaatilised esindajad või konsulaadid välismaal.
Võite minna Itaalia maksuameti kontorisse, mis asub kõigis teistes Itaalia suuremates linnades, ja täita oma isikliku Itaalia maksukoodi – Codice Fiscale vormi. Kontorist saate välja prinditud A4 paberi, millel on teie ametlik maksukood.
Professionaalide näpunäide: saate juba tuua trükitud & täidetud ankeet teiega. Võtke kaasa ka oma dokumendi koopia (kehtiv pass või elukohariigi kohaliku riigi väljastatud ID-kaart. Kehtivatel dokumentidel peab olema ka foto ja allkiri.
Seejärel peate lihtsalt tooma täidetud taotlusvormi & saatke oma isikut tõendav dokument lähimasse Agenzia delle Entrate (Itaalia tuluagentuur) kontorisse. Lähima leidmiseks otsige lihtsalt oma Itaalia linna Google Mapsis “Agenzie delle Entrate”.
Parem mine alati hommikul, varakult, mõnel päeval on need ka avaldamiseks suletud. Hankige oma päringu number ja oodake oma korda. Nad sisestavad teie andmed ja esitavad viivitamatult teie kordumatu maksukohustuslase numbri Itaalia ametliku paberversiooni ( Itaalia maksukood).
Kui teil ei ole printerit, saate meili aadressile . pdf ühte paljudest “copisteriast” (printerid ja koopiamasinad) ja laske neil see enda eest printida. Agenzia delle Entrate (Itaalia maksuagentuur) kontorist leiate ka koopiaCodice Fiscale’i ingliskeelsest taotlusvormist.

Samuti leiate Internetist kõigi Agenzia delle Entrate (Itaalia maksuameti) kontorite loendi: https://www1.agenziaentrate.gov.it/indirizzi/agenzia/ufffici_locali/lista.htm?m=2&pr=MI

Kui olete taotlenud Itaalia haigekassakaarti (Tessera Sanitaria), saate kaardi ja sellel on teie  Codice Fiscale (itaalia < b>maksukood), mis on trükitud Tessera Sanitaria tagaküljele.

Kuidas saada Codice Fiscale’i kaarti (plastkaart)?

Enam pole eraldi plastkaarti, kuid alternatiivina võite kasutada tasuta rakendusi, nagu “iTesserino“, mis genereerib teie Codice Fiscale’ist vöötkoodi, et see oleks alati teiega kuvamiseks kaasas. , kui see on vajalik skaneerimiseks, näiteks arsti kabinetis või paki saatmisel Itaalia postkontorist – Poste Italiane (töötab samamoodi kui rakendus kõigi teie poodide kliendikaartide jaoks, nagu Stocard).

Võib-olla olete mõnikord mõelnud, mis on Itaalia maksu ID?

Üksikisikute jaoks on Codice Fiscale Itaalia riiklik identifitseerimisnumber ja maksukood , mis on loodud isikuandmete põhjal ja koosneb 16 tähtnumbrilisest märgist. Itaalia maksukood Codice Fiscale (TIN) on sarnane USA-s olevale sotsiaalkindlustusnumbrile (SSN) ja riikliku kindlustusnumbriga Ühendkuningriigis , NIE number Hispaanias & BSN-i number Hollandis. Igaühe maksu-ID on kordumatu.
Codice Fiscale on isiklik ja ainulaadne tähtede ja numbrite kombinatsioon identifitseerimaks iga Itaalias elavat inimest . Ainsa kehtiva Codice Fiscale’i (Itaalia maksukood) väljastab ainult Agenzia delle Entrate (Itaalia tuluamet) ja see arvutatakse isikuandmete põhjal täisnimi(d) ja perekonnanimi(d), kuupäev ja sünnimaakond. Samuti pole sellel omaniku fotot (nagu mis tahes muu kehtiv ID).

Kuidas luua oma Codice Fiscale?

Saate oma mitteametliku Codice Fiscale’i ise välja arvutada, et kontrollida, kas see on kehtiv (või/ja kui te ei mäleta seda omavat). Codice Fiscale’i otsing: Fiscal Code Italy generaator / Codice Fiscale generaator: Itaalia maksukoodide kalkulaator ja selged sissejuhatused, kuidas luua teie Itaalia maksukood.

Kuidas kontrollida oma Codice Fiscale’i?

Kontrollige oma Codice Fiscale kehtivust selgete juhistega. Codice Fiscale (Itaalia maksukood) sarnaneb USA sotsiaalkindlustusnumbriga (SSN), kuid pidage meeles, et “SSN” tähendab Itaalias midagi hoopis muud.

Codice Fiscale kehtib, kuid teil pole enam sertifikaati?

Alati võid uue käest küsida. Protsess on alati sama kui uue Codice Fiscale sertifikaadi küsimine.

Mida saate oma maksunumbriga teha?

Maksu ID ei ole mõeldud ainult Itaalias maksude maksmiseks. Lisaks sellele, et see on vajalik Itaalias õppimiseks ja töötamiseks (ka vabakutselisena), pangakonto avamiseks, üürimiseks (üle 30 päevaks) või maja ostmiseks, kommunaalteenuste lepingute sõlmimiseks, isegi veebist oste sooritades või lihtsalt SIM-kaardi/mobiiltelefoni lepingu sõlmimiseks ja paljudele muudele võimalustele juurdepääsu saamiseks erinevatele teenustele. SIM-kaarte (nt Iliad) saate osta ka praegu sellistest supermarketitest nagu ESSELUNGA.
Enamikul juhtudel peate end registreerima Itaalia riiklikus tervishoiuteenistuses strong> (SSN Servizio Sanitario Nazionale), kui viibite siin kauem kui 90 päeva ja vajate seda isegi pärast Codice Fiscale’i (Itaalia maksuseadustik) registreerimist Itaalia riikliku tervishoiuteenistusega (SSN Servizio Sanitario Nazionale), Itaalia ravikindlustuskaardil (Tessera Sanitaria) on Selle taha prinditud Codice Fiscale Italia, et saaksite seda hõlpsalt kasutada, kui teil palutakse see skannida.
Itaalia ravikindlustuskaardil (Tessera Sanitaria) on sama kehtiv viibimisluba kui Codice Fiscale ( Itaalia maksuseadustik) ei aegu. See tähendab, et isegi kui Itaalia ravikindlustuskaart (Tessera Sanitaria) aegub, saate seda endiselt kasutada Itaalia maksukoodina (maksukohustuslasena registreerimise number Italia).
Loodan, et vastasin teie küsimusele Kuidas hankida Codice Fiscale Itaalias veebis. Kui mitte, siis nüüd saate alati HANGI MINU ABI  (vaadake kogu tasuta teavet või küsige abi). Edu teile puhkusel Itaalias viibimisel & õppida või ehk isegi alustada oma uut (töö)elu siin! Sa ei kahetse oma otsust siia tulla. Söök on juba nii hea! Nautige 😉 Mul oleks rohkem kui hea meel, kui saaksin aidata: HANGI ABI TAOTLUSVORMI TÄITMISEKS