Kaip gauti „Codice Fiscale“ internetu – galutinis vadovas

Kaip gauti itališką mokesčių kodą – Codice Fiscale internete?

Jei norite sužinoti, ar galite gauti Codice Fiscale internetu (italų mokesčio numeris / italų mokesčio kodas / italų mokesčių kodas )  atsakymas yra TAIP! Tai nemokama & lengva, net jei iš pradžių tai gali būti painu, net po paieškos „Codice Fiscale Italy online“ ar panašių raktinių žodžių „Google“ negavote gerų atsakymų.
Užtikrinu jus, gali ją gauti visi, net jei dar nesate Italijoje ir dar neturite vizos & leidimas gyventi (permesso di soggiorno).
Kodėl taip drąsiai rašau tai? Kadangi jau daug metų dalinuosi informacija su žmonėmis iš daugelio pasaulio šalių, kaip internetu arba neprisijungus įsigyti „Codice Fiscale“ Italijoje.
Turėdami šiek tiek kantrybės, kiekvienas įsigyja savo „Codice Fiscale“ už mažai pastangų arba be jokios pastangos. Tiesiog pasitikėkite procesu & “Google” & įsigykite savo Codice Fiscale internete.
Visada galite prašykite pagalbos pildant Codice Fiscale formą
Daugeliu atvejų viską galima padaryti internetu, nereikia keliauti į savo šalies sostinę (ar kai kuriuos didžiausius miestus). Tai gali būti labai greita arba užtrunka daugiau laiko, nei taikant jį pačiam internete, nes turėtumėte jį gauti anksčiau nei vėliau, kad vėliau išvengtumėte streso, ypač jei nesate susipažinę su Italijos biurokratija.

Kaip gauti „Codice Fiscale“ internete?

Kaip lengvai pateikti paraišką dėl Italijos mokesčių kodo (kaip sukurti „Codice Fiscale“ internetu) atlikus 3 veiksmus:

Procesas į kaip internetu pateikti paraišką dėl Codice Fiscale iš JAV & kaip kreiptis dėl Codice Fiscale iš JAV

kaip kreiptis dėl Codice Fiscale iš JK, yra tas pats,

nesvarbu, iš kokios šalies kreipiatės iš ES, ES viduje ar už jos ribų (įskaitant Šengeno šalis).

1. ATSISIŲSTI PARAIŠKOS DĖL KODEKSO FISKALO FORMĄ 

Atsispausdinkite ir užpildykite oficialią formą iš Agenzia delle Entrate svetainės, parašykite informaciją tiesiai į .pdf (rekomenduojama). Forma ir instrukcijos pateikiamos Anglų k. | VOKIETŲ | SPANIŠKŲ | ITALŲ | PRANCŪZŲ | SLOVĖNŲ

Visas vadovas kaip užpildyti Codice Fiscale formą?

Norėdami greitai sužinoti, kaip užpildyti Codice Fiscale formą: IŠ anksto UŽPILDYTAS KODIKAS PARAIŠKOS MOKESČIO FORMA KREIPTIS – SIIM METSLA
P.S.: provincija lieka EE, nes reikia įvesti gyvenamosios vietos adresą savo šalyje (NE ITALIJOJE),
P.S.S. Įsitikinkite, kad gimtadienio datos forma yra DAY/MONTH/YEAR (o ne kaip JAV MONTH/DAY/YEAR).

2. SPAUSDINTI & PASIRAŠYTI & NUSKAITYTI FORMĄ

Jei dar to nepadarėte, užpildykite rašikliu DIDŽIOMIS RAIDĖMIS. Greitam & Lengvas .pdf nuskaitymas galite naudoti nemokamą programą, pvz., „Evernote Scannable“, skirtą „iOS“, arba „CamScanner“, skirtą „Android“. P.S.: visada galite naudoti tą pačią procedūrą, kad pakeitę pavadinimą pakeistumėte „Codice Fiscale“ prisijungę. Tiesiog .pdf formato X į 2 (vietoj 1) ir pridėkite dabartinį „Codice Fiscale“.

3. ATSIŲSKITE EL. LAŠTĄ, KAD PRAŠYKITE PARAIŠKĄ DĖL KODEKO MOKESČIO

Atsiųskite el. laišką, kad pateiktumėte paraišką dėl „Codice Fiscale“ internetu kartu su galiojančio paso pagrindinio puslapio kopija arba ES piliečio asmens tapatybės kortelės kopija su matomu parašo puslapiu (kartais asmens tapatybės kortelės gale) & stenkitės išlaikyti kelių MB dydį.

Kiek laiko gauti „Codice Fiscale“ internetu?

Paprastai tai užtrunka kelias darbo dienas (liepos/rugpjūčio/rugsėjo mėn., gruodį/sausio mėn. gali užtrukti ilgesni atostogų laikotarpiai). atgausite galiojantį „Codice Fiscale“ Italijos mokesčių kodą, kaip ir šį:
P.S.: jei jie atsakys prašydami galiojančios vizos & leidimas gyventi (permesso di soggiorno), pabandykite kitą Agenzia della Entrate el. laišką.
P.S.S. Patikrinkite, ar visa informacija teisinga, ir, jei reikia, atsakykite į tą patį el. laišką, kad pataisytumėte.

Kaip aš galiu gauti „Codice Fiscale“ Italijoje, kai jau čia?

Kaip kreiptis dėl Codice Fiscale iš Italijos & Kaip kreiptis dėl Codice Fiscale iš Italijos, Kaip pateikti paraišką dėl Italijos mokesčių kodo & Kaip pateikti prašymą dėl Italijos mokesčių kodo: aš jau taip pat parašė, kaip Italijoje gauti Codice Fiscale & kaip gauti Codice Fiscale Milanas & kaip gauti Codice Fiscale Romoje ar bet kuriame kitame Italijos mieste, kuriame atsidūrėte, procesas visada toks pat.
Pateikite paraišką internetu, nurodydami savo šalies gyvenamosios vietos adresą arba eikite į vietinį Agenzie delle Entrate biurą. Jei atvykote į šalį su darbuotojo viza, jūs jau esate mokesčių kodo savininkas, nes jis buvo išduotas kartu su viza Italijos diplomatiniai agentai arba konsulatai užsienyje.
Galite nueiti į Italijos pajamų agentūros biurą, esantį kiekviename kitame didesniame Italijos mieste, ir užpildyti savo asmeninio Italijos mokesčių kodo – Codice Fiscale – formą. Biure gausite atspausdintą A4 formato popierių, ant kurio bus nurodytas oficialus mokesčių kodas.
Profesionalų patarimas: jau galite atsinešti spausdintą & užpildytą formą su jumis. Taip pat atsineškite savo dokumento kopiją (galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę, išduotą vietinės šalies. Galiojančius taip pat reikia turėti nuotrauka ir parašas.
Tada tereikia atnešti užpildytą paraiškos formą ir amp; savo asmens tapatybės dokumentą į artimiausią Agenzia delle Entrate (Italijos mokesčių agentūros) biurą. Norėdami rasti artimiausią, tiesiog ieškokite „Agenzie delle Entrate“ savo miesto Italijoje „Google“ žemėlapiuose.
Geriau visada eiti ryte, anksti, kai kuriomis dienomis jie taip pat yra uždaryti, kad būtų galima paskelbti. Gaukite savo numerį ir laukite savo eilės. Jie įves jūsų duomenis ir nedelsdami pateiks oficialią popierinę unikalaus mokesčių identifikavimo numerio Italija versiją ( Italijos mokesčių kodas).
Jei neturite spausdintuvo, galite el. paštu siųsti . pdf į vieną iš daugelio “copisteria” (spausdintuvų ir kopijuoklių) ir leiskite jiems jį atspausdinti. Agenzia delle Entrate (Italijos mokesčių agentūros) biure taip pat galite rasti Codice Fiscale paraiškos formos anglų kalba kopiją.

Visų Agenzia delle Entrate (Italijos pajamų agentūros) biurų sąrašą taip pat galite rasti internete: https://www1.agenziaentrate.gov.it/indirizzi/agenzia/ufffici_locali/lista.htm?m=2&pr=MI

Jei paprašėte itališkos sveikatos draudimo kortelės („Tessera Sanitaria“), gausite kortelę ir joje bus jūsų  Codice Fiscale (italų <) b>mokesčių kodas) atspausdintas Tessera Sanitaria gale.

Kaip gauti „Codice Fiscale“ kortelę (plastikinę kortelę)?

Atskiros plastikinės kortelės nebėra, bet kaip alternatyvą galite naudoti nemokamas programas, pvz., „iTesserino“, kurios generuoja brūkšninį kodą iš jūsų „Codice Fiscale“, kad visada turėtumėte jį parodyti. , kai reikia nuskaityti, pvz., gydytojų kabinete arba siunčiant siuntinį iš Italijos pašto – Poste Italiane (veikia taip pat, kaip visų jūsų parduotuvių lojalumo kortelių, pvz., Stocard, programėlė).

Gal kartais susimąstėte, kas yra itališkas mokesčio kodas?

Asmenims Codice Fiscale yra Italijos nacionalinis identifikavimo numeris ir mokesčių kodas , sugeneruotas remiantis asmens duomenimis ir sudarytas iš 16 raidinių ir skaitmeninių simbolių. Italijos mokesčių identifikavimo numerio kodas Fiscale (TIN) panašus į socialinio draudimo numerį (SSN) JAV, nacionalinio draudimo numerį JK , NIE numeris Ispanijoje & BSN numeris Nyderlanduose. Kiekvienas mokesčių ID yra unikalus.
Codice Fiscale yra asmeninis ir unikalus raidžių ir skaičių derinys, sekantis identifikuoti bet kurį asmenį Italijoje . Vienintelį galiojantį „Codice Fiscale“ (italų mokesčių kodas) išduoda tik tiesiogiai Agenzia delle Entrate (Italijos pajamų institucija) ir jis apskaičiuojamas iš asmeninės informacijos visas vardas (-ai) ir pavardė (-ės), data ir gimimo apskritis. Be to, jame nėra savininko nuotraukos (kaip ir bet kurioje kitoje). kitas galiojantis ID).

Kaip sugeneruoti „Codice Fiscale“?

Galite patys apskaičiuoti savo neoficialų „Codice Fiscale“, kad patikrintumėte, ar jis galioja (arba (ir) neprisimenate, kad jo turite. Codice Fiscale paieška: Fiscal Code Italy generatorius / Codice Fiscale generatorius: Italijos mokesčių kodo skaičiuotuvas ir aiškūs įvadai, kaip generuoti savo Italijos mokesčių kodą.

Kaip patikrinti „Codice Fiscale“?

Patikrinkite savo Codice Fiscale galiojimą su aiškiomis nuorodomis. Codice Fiscale (Italijos mokesčių kodas) yra panašus į JAV socialinio draudimo numerį (SSN), bet atminkite, kad “SSN” Italijoje reiškia visai ką kita.

Codice Fiscale galioja, bet jūs nebeturite sertifikato?

Visada galite paklausti naujojo. Procesas visada yra tas pats, nei prašyti naujo Codice Fiscale sertifikato.

Ką galite padaryti su savo mokesčio mokėtojo numeriu?

Mokesčių kodas skirtas ne tik mokesčių mokėjimui Italijoje. Be to, kad jis reikalingas norint studijuoti ir dirbti Italijoje (taip pat kaip laisvai samdomas darbuotojas), atsidaryti sąskaitą banke, išsinuomoti (daugiau nei 30 dienų) ar įsigyti namą, pasirašyti komunalinių paslaugų sutartis, net pirkdami internetu arba tiesiog norėdami gauti SIM / mobiliojo telefono sutartį ir dar daug progų gauti prieigą prie įvairių paslaugų. SIM kortelę, pvz., „Iliad“ be to, dabar galite nusipirkti iš prekybos centrų, pvz., ESSELUNGA.
Daugeliu atvejų reikia užsiregistruoti patiems Italijos nacionalinėje sveikatos tarnyboje (SSN Servizio Sanitario Nazionale), jei apsistojate čia ilgiau nei 90 dienų ir jums to reikia net prisiregistravę naudodami Codice Fiscale (Italijos mokesčių kodeksą). Su Italijos nacionalinė sveikatos tarnyba (SSN Servizio Sanitario Nazionale), Italijos sveikatos draudimo kortelė (Tessera Sanitaria) turės už jo atspausdintas Codice Fiscale Italy, kad galėtumėte lengvai jį naudoti, kai paprašys jį nuskaityti.
Italijos sveikatos draudimo kortelė (Tessera Sanitaria) turi tokią pačią leidimo pasilikti trukmę, o Codice Fiscale ( Italijos mokesčių kodeksas) nesibaigia. Tai reiškia, kad net pasibaigus Italijos sveikatos draudimo kortelės („Tessera Sanitaria“) galiojimo laikui, vis tiek galite ją naudoti kaip Italijos mokesčių kodą (mokesčių identifikavimo numeris Italia).
Tikiuosi, kad atsakiau į jūsų klausimą Kaip gauti „Codice Fiscale“ internetu Italijoje, jei ne, visada galite GAUTI PAGALBĄ  (peržiūrėkite visą nemokamą informaciją arba paprašykite pagalbos). Sėkmės jums likti Italijoje laisvalaikiui ir amp; mokytis, o gal net pradėti naują (darbo) gyvenimą čia! Nesigailėsite savo sprendimo atvykę čia. Maistas jau toks geras! Mėgaukitės 😉 Labiausiai džiaugčiausi galėdamas padėti: GAUTI PAGALBOS UŽPILDYTI PARAIŠKOS FORMĄ JUMS