Kā tiešsaistē iegūt Codice Fiscale — Ultimate Guide

Kā iegūt Itālijas nodokļu kodu — Codice Fiscale tiešsaistē?

Ja vēlaties uzzināt, vai var saņemt Codice Fiscale tiešsaistē (itāliešu nodokļa numurs / itāliešu nodokļu kods / Itālijas nodokļu maksātāja ID)  atbilde ir JĀ! Tas ir bezmaksas & viegli, pat ja sākotnēji tas var būt mulsinoši, pat pēc meklēšanas “Codice Fiscale Italy online” vai līdzīgiem atslēgvārdiem Google tīklā netika iegūtas nekādas labas atbildes.
Ikviens var to iegūt, es jums apliecinu, pat ja jūs vēl neatrodaties Itālijā un jums vēl nav vīzas & uzturēšanās atļauja (permesso di soggiorno).
Kāpēc es esmu tik pārliecināts, ka to uzrakstu? Tā kā es jau daudzus gadus esmu dalījies ar informāciju par maksu ar cilvēkiem no lielākās daļas pasaules valstu par to, kā tiešsaistē vai bezsaistē iegūt Codice Fiscale Itālijā.
Ar nelielu pacietību ikviens var iegūt savu Codice Fiscale ar nelielu piepūli vai bez tā. Vienkārši uzticieties procesam  & iegūstiet savu Codice Fiscale tiešsaistē.
Jūs vienmēr varat lūdziet palīdzību Codice Fiscale veidlapas aizpildīšanai jums, ja aizpildīšana šķiet pārāk sarežģīta (tā nav! 😉 ). Par laimi, kā alternatīvu, ja vēl neatrodaties Itālijā, varat pieteikties jebkurā itāļu valodā. konsulārās iestādes jūsu mītnes valstī.
Lielākajā daļā gadījumu visu var izdarīt tiešsaistē, bez nepieciešamības ceļot uz savas valsts galvaspilsētu (vai dažām lielākajām pilsētām). Tas var būt ļoti ātri vai aizņemt vairāk laika, nekā pats to pielietot tiešsaistē, jo jums tas ir jāiegūst ātrāk nekā vēlāk, lai vēlāk izvairītos no stresa, īpaši, ja neesat pazīstams ar itāļu birokrātiju.

Kā iegūt Codice Fiscale tiešsaistē?

Kā vienkārši pieteikties Itālijas nodokļu kodam (kā izveidot Codice Fiscale tiešsaistē), veicot trīs darbības:

Process līdz kā tiešsaistē pieteikties Codice Fiscale no Amerikas Savienotajām Valstīm & kā pieteikties Codice Fiscale no ASV

kā pieteikties Codice Fiscale no Apvienotās Karalistes, ir tas pats,

nav nozīmes tam, no kuras valsts jūs iesniedzat pieteikumu, no ES vai ārpus tās (ieskaitot Šengenas valstis).

1. LEJUPIELĀDĒJIET KODIKA FISKĀLES PIETEIKUMA VEIDLAPU 

  Izdrukājiet un aizpildiet oficiālo veidlapu no Agenzia delle Entrate vietnes, ierakstiet savu informāciju tieši .pdf formātā (ieteicams). Veidlapa un norādījumi ir pieejami šeit: ANGĻU VALODĀ | VĀCU | SPĀNIJA | ITĀĻU | FRANČU | SLOVĒŅU

Pilns ceļvedis kā aizpildīt Codice Fiscale veidlapu?

Lai ātri uzzinātu, kā aizpildīt Codice Fiscale veidlapu: IEPRIEKŠAIZPILDĪTA KODIKA FISKĀLAS PIETEIKUMA VEIDLAPA, LAI PIETEIKTIES – SIIM METSLA
P.S.: Province paliek EE, jo jums ir jāievada dzīvesvietas adrese savā mītnes valstī (NAV ITĀLIJĀ),
P.S.S. Noteikti ievadiet dzimšanas dienas datuma formātu DAY/MONTH/YEAR (un nevis kā ASV MĒNESIS/DIENA/GADS).

2. DRUKĀT & PARAKSTIES & SKENĒT VEIDLAPU

Ja vēl neesat to izdarījis, aizpildiet to ar pildspalvu un LIELajiem burtiem. Ātrai & ērta .pdf skenēšana varat izmantot bezmaksas lietotni, piemēram, “Evernote Scannable” operētājsistēmai iOS vai CamScanner operētājsistēmai Android. P.S. Vienmēr varat izmantot to pašu procedūru, lai mainītu Codice Fiscale tiešsaistē pēc nosaukuma maiņas. Vienkārši X .pdf formātā uz 2 (nevis 1) un pievienojiet savu pašreizējo Codice Fiscale.

3. SŪTĪT E-PASTA E-PASTA, LAI PIETEIKTIES SAVU KODEKSA FISKĀLEI

Nosūtiet e-pasta ziņojumu, lai tiešsaistē pieteiktos Codice Fiscale kopā ar derīgas pases galvenās lapas kopiju vai ES pilsoņa ID kartes kopija ar redzamu paraksta lapu (dažkārt ID kartes aizmugurē) & mēģiniet saglabāt dažus MB.

Cik ilgi var iegūt Codice Fiscale tiešsaistē?

Parasti tas aizņem dažas darba dienas (jūlijs/augusts/septembris, decembris/janvāris var aizņemt ilgāku atvaļinājuma periodu). jūs saņemsit atpakaļ savu derīgo Codice Fiscale Itālijas nodokļu kodu, tāpat kā šis:
P.S.: ja viņi atbild, prasot derīgu vīzu un amp; uzturēšanās atļauja (permesso di soggiorno), izmēģiniet citu Agenzia della Entrate e-pastu.
P.S.S. Pārbaudiet, vai visa informācija ir pareiza, un, ja nepieciešams, atbildiet uz to pašu e-pasta ziņojumu, lai veiktu labojumus.

Kā es varu iegūt Codice Fiscale Itālijā, ja jau esat šeit?

Kā pieteikties Codice Fiscale no Itālijas & Kā pieteikties Codice Fiscale no Itālijas, Kā pieteikties Itālijas nodokļu kodam & Kā pieteikties Itālijas nodokļu kodam: Es jau ir arī rakstījuši, kā Itālijā iegūt Codice Fiscale & kā iegūt Codice Fiscale Milāna & kā iegūt Codice Fiscale Romā vai jebkurā citā Itālijas pilsētā, kurā atrodaties, process vienmēr ir vienāds.
Piesakieties tiešsaistē, norādot savas valsts dzīvesvietas adresi, vai dodieties uz vietējo Agenzie delle Entrate biroju. Ja iebraucāt valstī ar darbinieka vīzu, jūs jau esat nodokļu koda īpašnieks, jo tas tika izsniegts kopā ar vīzu Itālijas diplomātiskie aģenti vai konsulāti ārvalstīs.
Varat doties uz Itālijas ieņēmumu aģentūras biroju, kas atrodas visās citās lielākajās Itālijas pilsētās, un aizpildīt veidlapu savam personīgajam Itālijas nodokļu kodam — Codice Fiscale. Birojā jūs saņemsiet izdrukātu A4 formāta papīru, uz kura būs norādīts jūsu oficiālais nodokļu kods.
Pro padoms: jūs jau varat atnest drukātos & aizpildītu veidlapu ar jums. Ņemiet līdzi arī sava dokumenta kopiju (derīga pase vai ID karte, ko izdevusi vietējā valsts. Derīgajiem ir jābūt arī fotoattēls un paraksts.
Tad jums vienkārši jāatnes aizpildītā pieteikuma veidlapa un amp; jūsu ID tuvākajā Agenzia delle Entrate (Itālijas ieņēmumu aģentūras) birojā. Lai atrastu tuvāko, vienkārši meklējiet “Agenzie delle Entrate” pakalpojumā Google Maps savā pilsētā Itālijā.
Labāk vienmēr doties no rīta, agri, dažās dienās tie ir slēgti arī publicēšanai. Saņemiet savu numuru un gaidiet savu kārtu. Viņi ievadīs jūsu datus un nekavējoties iesniegs jūsu unikālā nodokļu identifikācijas numura oficiālo papīra versiju, Itālija ( Itālijas nodokļu kods).
Ja jums nav printera, varat sūtīt e-pastu uz . pdf uz kādu no daudzajiem “copisteria” (printeriem un kopētājiem) un ļaujiet viņiem to izdrukāt jūsu vietā. Varat arī atrastCodice Fiscale pieteikuma veidlapas kopiju angļu valodā Agenzia delle Entrate (Itālijas ieņēmumu aģentūras) birojā.

Jūs varat arī atrast sarakstu ar visiem Agenzia delle Entrate (Itālijas ieņēmumu aģentūras) birojiem tiešsaistē: https://www1.agenziaentrate.gov.it/indirizzi/agenzia/ufffici_locali/lista.htm?m=2&pr=MI

Ja esat pieteicies Itālijas veselības apdrošināšanas kartei (Tessera Sanitaria), jūs saņemsit karti un tai būs jūsu Codice Fiscale (itāļu nodokļu kods), kas uzdrukāts Tessera Sanitaria aizmugurē.

Kā iegūt Codice Fiscale karti (plastikāta karti)?

Vairs nav atsevišķas plastikāta kartes, taču kā alternatīvu varat izmantot tādas bezmaksas lietotnes kā iTesserino, kas ģenerē svītrkodu no jūsu Codice Fiscale, lai tas vienmēr būtu jums līdzi, lai to parādītu. , ja nepieciešams skenēšanai, piemēram, ārsta kabinetā vai sūtot sūtījumu no Itālijas pasta – Poste Italiane (darbojas tāpat kā lietotne visām jūsu veikalu lojalitātes kartēm, piemēram, Stocard).

Varbūt dažreiz esat aizdomājušies, kas ir Itālijas nodokļu ID?

Fiziskām personām Codice Fiscale ir Itālijas valsts identifikācijas numurs un nodokļu kods , kas ģenerēti, pamatojoties uz personas datiem, un sastāv no 16 burtciparu rakstzīmēm. Itālijas nodokļu identifikācijas numura kods Fiscale (TIN) ir līdzīgs sociālās apdrošināšanas numuram (SSN) ASV un valsts apdrošināšanas numuram Apvienotajā Karalistē. , NIE numurs Spānijā & BSN numurs Nīderlandē. Katrs nodokļu maksātāja ID ir unikāls.
Codice Fiscale ir personiska un unikāla burtu un ciparu kombinācija, lai identificētu jebkuru personu Itālijā . Vienīgo derīgo Codice Fiscale (Itālijas nodokļu kods) ir tikai tieši Agenzia delle Entrate (Itālijas ieņēmumu iestāde), un tas tiek aprēķināts no personas informācijas. pilns(-i) vārds(-i) un uzvārds(-i), datums un dzimšanas apgabals. Tam nav arī īpašnieka fotoattēla (tāpat kā jebkuram citam). cits derīgs ID).

Kā ģenerēt savu Codice Fiscale?

Varat pats aprēķināt savu neoficiālo Codice Fiscale, lai pārbaudītu, vai tas ir derīgs (vai/un ja neatceraties, ka tāds ir). Codice Fiscale uzmeklēšana: Fiscal Code Italy ģenerators / Codice Fiscale ģenerators: Itālijas nodokļu kodu kalkulators un skaidri ievadi, kā ģenerēt jūsu Itālijas fiskālais kods.

Kā pārbaudīt Codice Fiscale?

Pārbaudiet sava Codice Fiscale derīgumu, norādot skaidras norādes. Codice Fiscale (Itālijas nodokļu kodekss) ir līdzīgs ASV sociālās apdrošināšanas numuram (SSN), taču ņemiet vērā, ka “SSN” Itālijā nozīmē pavisam ko citu.

Codice Fiscale ir derīga, bet jums vairs nav sertifikāta?

Vienmēr var pajautāt jaunajam. Process vienmēr ir tāds pats kā jauna Codice Fiscale sertifikāta pieprasīšana.

Ko jūs varat darīt ar savu nodokļu maksātāja numuru?

Nodokļu ID ir paredzēts ne tikai nodokļu maksāšanai Itālijā. Papildus tam, ka tas ir nepieciešams, lai varētu mācīties un strādāt Itālijā (arī kā ārštata darbinieks),lai atvērtu bankas kontu, īrētu (ilgāk par 30 dienām) vai iegādātos māju, noslēgtu komunālo pakalpojumu līgumus, pat veicot pirkumus tiešsaistē, vai vienkārši iegūt SIM/mobilā tālruņa līgumu un daudzus citus gadījumus, lai saņemtu piekļuvi dažādiem pakalpojumiem. SIM karti, piemēram, Iliad jūs varat arī vienkārši iegādāties tagad no lielveikaliem, piemēram, ESSELUNGA.
Lielākajā daļā gadījumu jums ir jāreģistrējas Itālijas Nacionālajā veselības dienestā. (SSN Servizio Sanitario Nazionale), ja uzturaties šeit ilgāk par 90 dienām un tas ir nepieciešams pat pēc Codice Fiscale (Itālijas fiskālā kodeksa) izmantošanas, lai reģistrētos. ar Itālijas Nacionālo veselības dienestu (SSN Servizio Sanitario Nazionale), Itālijas veselības apdrošināšanas kartei (Tessera Sanitaria) būs Codice Fiscale Itālija izdrukāts aiz tā, lai jūs varētu ērti lietot, kad tiek lūgts to skenēt.
Itālijas veselības apdrošināšanas kartei (Tessera Sanitaria) ir tāds pats uzturēšanās atļaujas ilgums, kamēr Codice Fiscale ( Itālijas nodokļu kodekss) nebeidzas. Tas nozīmē, ka pat tad, kad beidzas Itālijas veselības apdrošināšanas kartes (Tessera Sanitaria) derīguma termiņš, jūs joprojām varat to izmantot kā Itālijas nodokļu kodu (nodokļu identifikācijas numurs Italia).
Ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumu Kā iegūt Codice Fiscale tiešsaistē Itālijā. Ja nē, tad vienmēr varat SAŅEMT MANU PALĪDZĪBU  (apskatiet visu bezmaksas informāciju vai lūdziet palīdzību). Veiksmi jums palikt Itālijā atpūtai & mācies vai varbūt pat uzsāk savu jauno (darba) dzīvi šeit! Jūs nenožēlosiet savu lēmumu, ierodoties šeit. Ēdiens jau ir tik labs! Izbaudi 😉 Es būtu vairāk nekā priecīgs, ja varētu palīdzēt: SAŅEMT PALĪDZĪBU, LAI AIZPILDĪTU PIETEIKUMA VEIDLAPU JUMS